06 грудня 2025, субота

В Олександрії офіційно представили керівництво нової поліції

У суботу, 7 листопада, вступив в дію ЗУ "Про Національну поліцію", і, відповідно, втратив свою чинність ЗУ "Про міліцію". У зв’язку з цим, в Олександрії відбулося представлення міського керівництва новоутвореного правоохоронного відомства, пишуть «Олександрійські новини»
Нового очільника та 3-х його заступників особовому складу міської поліції представив начальник штабу Головного Управління Національної поліції Кіровоградщини Василь Титаренко, який до цього тривалий час працював начальником Олександрійського райвідділу міліції. 
Відтепер, колишній Олександрійський міський відділ міліції називатиметься Олександрійський міський відділ Головного Управління Національної поліції України в Кіровоградській області. Очолюватиме його – підполковник поліції Олександр Олександрович Кодак. Посаду першого заступника – начальника слідчого відділення як і до цього обійматиме майор поліції Олександр Олександрович Громко. Крім того, Олександр Кодак матиме і двох заступників: підполковника поліції Калачнюка Олександра Петровича, який буде очолювати кримінальну поліцію, а також майора поліції Максима Івановича Труша, який буде курувати громадську безпеку, кадрову роботу, бухгалтерію та господарські питання. 
Керівників призначено без приставок т.в.о, однак переатестацію вони все одно проходитимуть.
 

В Олександрії офіційно представили керівництво нової поліції
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований