Працiвниками Новоархангельського вiддiлу полiцiї встановлено, що двоє непрацюючих мiсцевих жителiв демонтували металевi кутники з кладовищ, а також обкрадали помешкання громадян. Про це повiдомляє прес-служба ГУНП в Кiровоградськiй областi, інформує Златопiль. Доведено причетнiсть осiб до вчинення близько трьох десяткiв кримiнальних правопорушень,...