05 грудня 2025, п’ятниця

Теплoпoстачальні підприємства Кірoвoградщини забoргували пoнад півмільярда гривень за спoжитий газ

aca622e1720162df3e81cbca7d4a10a8.jpg

Загальна заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ, з урахуванням боргів минулих років та нарахованих пені, штрафних і фінансових санкцій склала 515,7 млн.грн, з яких 195,6 млн.грн є цьогорічним боргом.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

При цьому за послуги теплопостачання споживачі розрахувались на 99,1%, у  тому числі населення розрахувалось на 79,5%. Про це, під час чергової сесії Кіровоградської обласної ради повідомила директор департаменту житлово-комунального господарства Кіровоградської обласної державної адміністрації Ольга Довжук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На реалізацію програми розвитку автодоріг та безпеки дорожнього руху планують витратити понад 11 мільярдів гривень

Ще 279,8 млн грн складає загальний борг за житлово-комунальні послуги, у тому числі населення заборгувало 207,7 млн.грн. 

Теплoпoстачальні підприємства Кірoвoградщини забoргували пoнад півмільярда гривень за спoжитий газ
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований