18 травня 2024, субота

Кропивницькі плавці привезли 5 золотих і срібну медаль із розіграшу Кубка України

Із 12 по 14 травня у Кам'янському проходив Кубок України з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. У змаганнях взяли участь 180 спортсменів.
Про це Златополю повідомили в прес-службі міської ради Кропивницького.
Учень відділення інваспорту комунального закладу "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1" відділу фізичної культури та спорту міської ради Андрій Деревінський завоював золоті медалі на дистанціях 50, 100, 200 метрів вільним стилем.
Одноклубниця Андрія Ольга Свідерська перемогла на дистанції 50 метрів вільним стилем і в плаванні на спині та виборола срібну нагороду на дистанції 50 метрів брасом.