29 квітня 2024, понеділок

ПФК Олександрія наздоганяє Зірку у Прем`єр-лізі

Олександрія не змогла перемогти Верес на власному полі.
Про це це повідомляє Златопіль.
Вчора, 21 жовтня, Олександрія грала проти Вереса в рамках 13 туру УПЛ. Поєдинок відбувся на стадіоні Ніка в Олександрії. Матч закінчився нічиєю, з рахунком 1:1.
Після "сухого" першого тайму, у гостів все ж таки вийшло відкрити рахунок на 63 хвилині, гол забив Євген Морозенко, завдавши гарного удару під перекладину. Проте перевага на боці гостей тривала недовго, на 77 хвилині матчу Сергій Старенький зрівняв рахунок. На 86 хвилині гравець Вереса Артем Полярус отримав червону картку і був вилучений з поля, проте це не допомогло господарям отримати перемогу.
Після  цього матчу Олександрія має 10 очок в запасі і займає 10 місце в УПЛ, обігнавши Кропивницьку Зірку, яка вчора зазнала поразки проти Донецького Олімпіка