07 травня 2024, вівторок

Кіровоградська «Зірка» розгромила ФК «Тернопіль»

Сьогодні в рамках 22-го туру Першої ліги, кіровоградська «Зірка» на виїзді обіграла ФК «Тернопіль» (4-е місце у турнірній таблиці). Поєдинок завершився з рахунком 1:4, повідомляє кореспондент Златополя.
Першими рахунок у матчі відкрили господарі. На 37-й хвилині відзначився Сергій Атласюк. Але, не минуло і п’яти хвилин, як кіровоградці змогли відігратися. За нашу команду відзначився Григорій Баранець. А за хвилину до завершення першого тайму гол у «роздягальню» забив Олексій Чичиков. І це вже десятий м’яч Олексія у цьому сезоні. У другому таймі кіровоградська команда продовжила свою гольову феєрію. Спочатку на 58-й хвилині відзначився Артем Щедрий. А за п’ять хвилин до завершення основного часу – крапку у протистоянні поставив Ігор Загальський.