07 грудня 2025, неділя

У Кіровограді попрощалися з трьома загиблими пілотами

Трагедія сталась 9-го березня в Індії, поблизу берегів Бангладеш. Тоді літак радянського зразка АН-26, який належить українській авіакомпанії «Урга», здійснював переліт над Бенгальською затокою. 
Під час посадки біля міста Кокс-Базар у літака відмовив один з двигунів, пілоти не змогли посадити літак з першого разу і пішли на друге коло. Тоді авіасудно несподівано впало у море. 
{youtube}v=MUVcCf3w2KI{/youtube}
Командиром екіпажу був досвідчений пілот Мурад Гафаров, його наліт складав понад 12 тисяч годин. Що саме стало причиною аварії поки невідомо. Розслідуванням та розшифровкою самописців займається індійська сторона.
[widgetkit id=1214]
На борту перебувало четверо членів екіпажу: двоє кіровоградців – Іван  Петров та Андрій Куліш, кримчанин Мурад Гафаров,  та черкащанин – він єдиний вижив в авіакатастрофі і зараз знаходиться в індійському госпіталі з переломами обох ніг. 
Попрощатись із земляками прийшло кілька сотень кіровоградців. В знак шани і відданості професії, над церемонією кружляв літак. Панахиду провели в приміщенні аеропорту. Пам’ять загиблих вшанували покладанням квітів та хвилиною мовчання. 
Двох кіровоградських льотчиків поховають на місцевому Лелеківському кладовищі. Кримчанина ж придадуть землі на малій батьківщині у Сімферополі.
 
У Кіровограді попрощалися з трьома загиблими пілотами
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований