Протестну акцію «Путін-стоп» було започатковано українськими емігрантами у Швейцарії. Тепер же вона набула міжнародноого масштабу і відбувалась одночасно в США, Канаді та 16 країнах Європи. В Україні підтримали ініціативу п’ять міст, серед яких і Кіровоград, пише кореспондент Златополя.
У Кіровограді протест організували на центральній площі Героїв майдану. Зібралось більше двохсот чоловік. Кіровоградці прийшли на акцію з державною символікою та стягами, на яких було написано «Стоп Путін, Стоп війна» – українською та англійською мовами.
Організатори також створили інсталяцію – біля зображення Володимира Путіна розмістили символічний цвинтар. Сам же пікет розпочали із виконання державного гімну під супровід духового духового оркестру третього полку спецпризначення.
[widgetkit id=1294]
Опісля, кожен бажаючий міг взяти мікрофон і висловитись чому він вважає Росію агресором. Крім того, волонтери заявили, що своїм зібранням хочуть достукатись до Європейськи парламентарів та українських депутатів, аби ті припинили бойові дії на сході називати АТО і почали розцінювати конфлікт як неоголошену війну.
По завершенню пікету присутні на прикріпленому ватмані залишили "побажання" російському президенту. Дане послання, найближчими днями, волонтери обіцяють відправити бандероллю прямо в Кремль.
