19 грудня 2025, п’ятниця

Мер Кіровограда відповів на петицію про заборону “добровільних” внесків у дитсадках і школах

Комісія Кіровоградської міської ради з питань освіти підтримала петицію про заборону поборів у школах та дитсадках, а мер Кіровограда відповів на петицію про заборону "добровільних" внесків у дитсадках і школах
Про це повідомляє Depo.Кіровоград з посиланням на сайт петицій.
У відповіді міського голови Кіровограда Андрія Райковича йдеться про те, що фінансовому управлінню спільно з управлінням освіти міської ради доручили передбачити при формуванні бюджету на 2017 рік кошти на проведення поточних ремонтів та утримання дитячих садків та шкіл міста.
"На нарадах з керівниками закладів освіти постійно піднімається питання щодо недопущення примусового збору коштів з батьків. Підняте питання буде перебувати в компетенції управління освіти Кіровоградської міської ради", – йдеться у відповіді.
Мер Кіровограда відповів на петицію про заборону “добровільних” внесків у дитсадках і школах
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований