07 грудня 2025, неділя

На Кіровоградщині нагородили “шерифів”

16 червня до Долинського відділу поліції нагородити «шерифів» завітали представники керівництва Нацполіції області, Профспілки, районної ради та адміністрації. Про це Златополю повідомили у прес-службі ГУНП в області.
 
Під час зустрічі з особовим складом підрозділу заступник начальника ГУНП в області Дмитро Ткачонок подякував дільничним за роботу, побажав подальших успіхів у щоденній нелегкій службі, взаєморозуміння та підтримки з боку населення на територіях обслуговування, працювати на совість, аби люди поважали та довіряли їм.
Голова профспілкової організації атестованих працівників Валерій Шевчук, зі свого боку, окрім вдячності інспекторам за виконання безпосередньо службових обов’язків, звернув увагу і на їх активну участь та особистий внесок у розвиток профспілкового руху.
У якості заохочення дільничні офіцери отримали грамоти та грошові подарунки від поліцейської Профспілки, а також грамоти Долинської райдержадміністрації та районної ради.
Представники органів влади і місцевого самоврядування висловили сподівання на плідну співпрацю з «шерифами», адже їх спільна мета – добробут, безпека та спокій громади.
 
На Кіровоградщині нагородили “шерифів”
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований