
До Дня незалежності України комунальники Кропивницького приготували місту подарунок.Вони висадили у парку культури та відпочинку “Ковалівський” квіткову мапу України. Про це пише сайт КМР.
Мапа виконана у патріотичних кольорах Державного прапора України, для цього спеціально були підібрані відповідні квіти: жовті чорнобривці і сині сеткреазії. Така квіткова Україна висаджується в нашому місті вперше, а от квітковий прапор тішить око кропивничан вже кілька років підряд.
У КП “Кіровоград-Благоустрій”, авторів композиції, повідомили, що висадження квіткової мапи приурочене до Дня незалежності України. У планах комунальників також на чотирьох в'їздах в Кропивницький висадити квітами “25” – ювілейну дату Незалежності нашої країни. Наразі там ведуться підготовчі роботи.
