18 грудня 2025, четвер

Мер Кропивницького поклав гроші в фундамент новобудови

Сьогодні, 26 вересня, міський голова Андрій Райкович, заступник міського голови Олександр Грабенко та начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч взяли участь у закладенні фундаменту майбутньої житлової багатоповерхівки по вулиці Жадова.
Про це Златополю повідомили в прес-службі міської ради Кропивницького.
У Кропивницькому після реконструкції і певних відновлювальних робіт розпочалося будівництво однопід’їздного дев'ятиповерхового будинку на 54 квартири. Будівельні роботи виконує організація “Камелот-3000”, спеціалісти якої сьогодні заклали фундамент майбутнього житла.
Андрій Райкович разом зі своїм заступником Олександром Грабенком зробили і свій внесок у будівництво — заклали під фундамент кілька монет, що за повір'ям, принесе майбутнім мешканцям щастя і добробут в оселю.
За словами начальника управління капітального будівництва Віктора Ксеніча вже до кінця 2016 року планується звести кілька поверхів будинку.
 

Мер Кропивницького поклав гроші в фундамент новобудови
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований