Учора, 18 листопада, міський голова Андрій Райкович, разом із секретарем міської ради Андрієм Табаловим, своїми заступниками Олександром Грабенком і Наталією Дзюбою та начальником управління капітального будівництва Віктором Ксенічем урочисто відкрили сучасний спортивний зал у гімназії ім. Т.Г. Шевченка. Про це пише Златопіль із посиланням на офіційний портал міської ради Кропивницького.
Як і у попередніх трьох, вже прийнятих в експлуатацію залах, в залі гімназії зроблена спеціальна сучасна підлога для спортивних приміщень, встановлені енергоощадні вікна. Усі роботи з реконструкції будівельники виконали за п'ять місяців.
Вітаючи учнів та їх вчителів з відкриттям, Андрій Райкович також вручив директору навчального закладу сертифікат на оновлення всього спортивного інвентаря та обладнання.
– Мені дуже приємно бути присутнім на відкритті цієї надсучасної спортивної зали. Впевнений, що до тих прекрасних знань, які вам дають в гімназії імені Шевченка, ви отримаєте чудову фізичну підготовку в обладнаній по всім сучасним стандартам залі, – наголосив міський голова. – Тут буде виховуватись стійкість духу і прагнення до перемог. Міська влада робитиме все від неї залежне, аби учні шкіл в майбутньому стали прекрасними випускниками і студентами, які потім працюватимуть на розвиток нашого рідного міста.
Фото – з офіційного порталу КМР



