15 грудня 2025, понеділок

У Кропивницький на проект творчої реабілітації приїхали учасники АТО з різних куточків України

Вчора, 24 листопада, у Кропивницькому розпочав роботу всеукраїнський семінар «Проект творчої реабілітації учасників АТО «Від серця митця до серця Героя». З різних куточків України приїхали військові для реабілітації. Про це пише Златопіль з посиланням на Рідний Край.
У рамках семінару заплановано проведення майстер-класів, екскурсія містом, похід у театр, зустріч з учнями місцевих шкіл.
«Участь у заході візьме 15 учасників бойових дій з усієї України. Так званий табір триватиме чотири дні, весь час активно розподілений завдяки співпраці з бібліотекою ім. Д. Чижевського. Паралельно з семінаром працюють психологи, які допоможуть хлопцям подолати певні проблеми психологічного характеру. У нас запланований також фізико-терапевничний напрям. Але основний акцент робимо на мистецтво», – зазначила організатор семінару, волонтер Наталія Салімова. І додала, що у рамках реабілітації для хлопців проводитимуть заняття з малювання, писанкарства, а також ліпленні з глини.  Такі майстер-класи мають позитивний плив на психіку військових, які пройшли бойові дії.
Військовий з Кропивницького Василь Чернійчук вперше взяв у руки глину. Але чоловік зізнався, що йому неймовірно сподобалося, адже згадалися роки дитинства. А Владислав Мусієнко з Черкас повезе виліпленого птаха додому дітям.
Військові із захопленням створювали іграшки з глини. Дехто навіть створив цілу колекцію глиняних тваринок. 
фото – Рідний Край
 

У Кропивницький на проект творчої реабілітації приїхали учасники АТО з різних куточків України
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований