24 грудня 2025, середа

Депутати замість комунальників прибирають вулиці Кропивницького (ФОТО)

Депутати міської ради Кропивницького вийшли сьогодні пообіді на прибирання міста від снігових заметів, інформує Златопіль.
Розпочати вирішили з зупинки громадського транспорту біля бібліотеки ім. Шевченка, де місцевим школярам щодня доводиться пробивати собі шлях до маршруток через кучугури снігу. 
"Хочу одразу пояснити – це не піар-акція, долучитись ми запрошували абсолютно всіх депутатів міськради", – розповідає один з ініціаторів прибирання, голова фракції "Батьківщина" в місцевій раді Олександр Цертій. "До нас усіх неодноразово звертались мешканці міста з проханням посприяти розчищенню міста від снігових завалів. Нажаль, комунальники не дослухаються не лише до закликів містян, а й до наших запитів. Саме тому, аби привернути увагу того ж управління ЖКГ ми вийшли на сьогодні з лопатами та цілий день будемо чистити тротуари та пішохідні доріжки на вулицях Кропивницького".
Загалом до депутатської акції долучилось з десяток осіб, що представляють у раді  "демократичний блок". 

Фото – Златопіль
Депутати замість комунальників прибирають вулиці Кропивницького (ФОТО)
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований