13 грудня 2025, субота

У Кропивницькому спецінспекція оштрафувала комунальників через нерозчищені тротуари

Міська Спецінспекція виписала 5 адмінпротоколів керівнику комунального підприємства "Універсал-2005" за нерозчищені від снігу і льоду тротуари і пішохідні переходи. Про це на нараді з керівниками комунальних підприємств повідомив начальник Спецінспекції Андрій Максюта, пише Златопіль з посиланням на Рідний Край. 
За його словами, виявлено проблемні ділянки на кінцевій зупинці 27-го маршруту по вулиці Пацаєва, на перехресті вулиць Шульгиних і Шевченка, на селищі Миру,  де цими вихідними не могла заїхати "швидка допомога", перехресті вулиць Островського і Винниченка, де жінка з дитиною впала. 
Керівник комунального підприємства Віктор Панішко повідомив, що всі зупинки у місті почищені. Проте згідно із затвердженими бюджетними видатками, не всі озвучені проблемні ділянки входять до компетенції підприємства. Зокрема зупинки відстою маршруток зобов'язані чистити власники магазинів. 
фото – kr-rada.gov.ua
У Кропивницькому спецінспекція оштрафувала комунальників через нерозчищені тротуари
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований