06 березня 2021, субота

19-річна мешканка Кіровоградщини здійснила свою професійну мрію

Молода мешканка Олександрівщини долучилась до медичної сфери рідного краю.

Про це повідомляє обласний центр зайнятості, інформує Златопіль.

 “Свою роботу я дуже люблю. Якби ми мене запитали, чи правильно я зробила свій професійний вибір, то я б з гордістю відповіла “Так”. Я жодного разу не пожалкувала про обрану професію”, – з гордістю говорить 19-річна мешканка Олександрівського району Анна.

У 2020 році молода дівчина закінчила Олександрійський медичний коледж, у якому отримала спеціальність “Сестра медична стаціонару”.

“Можна сказати, що професію я обрала не тільки за покликанням, а й завдяки моїй мамі. Вона завжди хотіла бачити мене лікарем у гарному білому халаті, але я вирішила трішки по-своєму і вступила до Олександрійського медичного коледжу. І жодного разу я не пожалкувала про свій вибір”, – ділиться спогадами дівчина.

За словами дівчини, час навчання промайнув дуже швидко, адже вчитися було надзвичайно пізнавально та цікаво, а практичні заняття дали можливість підтвердити правильність вибору професії. Анна не боялась ні робити уколи, ні обробляти рани, ні надавати допомогу важким хворим.

Одразу, після випуску з навчального закладу, не втрачаючи часу, Анна розпочала активно шукати роботу самостійно, але, на жаль, відсутність досвіду роботи та ускладнена ситуація на ринку праці призвели до безрезультативності цих пошуків. Дівчина зрозуміла, що у місті, якому вона навчалася, важко знайти роботу, тому Анна вирішила повернутися до рідного селища, де мала намір знайти собі перше робоче місце.

Учорашня випускниця звернулася по допомогу у працевлаштуванні до Олександрівської районної філії обласного центру зайнятості. Під час спілкування з шукачкою роботи фахівцем з питань зайнятості районної філії було з’ясовано, що безробітна має непереборне бажання працювати за здобутим фахом. Зарплата медсестер, за словами Анни, бажає бути кращою, але приносити користь людям, робити щось суттєве і значуще для людей, які цього потребують – це покликання.

Фахівчиня з питань зайнятості, опрацювавши разом з безробітною усі актуальні вакансії, запропонувала Анні звернутись до Олександрівської центральної районної лікарні щодо можливого працевлаштування на посаду сестри медичної інфекційного відділення.

За результатами співбесіди безробітна була працевлаштована на своє перше робоче місце і зараз має змогу займатися улюбленою справою.

“Мати улюблену роботу – це щастя! Реалізовувати себе, розуміти, що у збереженні чийогось життя є і твій внесок. Тим, хто обрав цей героїчний напрямок своєї професійної діяльності, має хист та бажання допомагати іншим – вперед! Воно того варте”, – переконливо стверджує молода медсестра Анна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому продаж школярам медикаментів рекомендують взяти під контроль

19-річна мешканка Кіровоградщини здійснила свою професійну мрію
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований