05 грудня 2025, п’ятниця

У Вільшанці вже почали святкувати День села (ФОТО)

У смт Вільшанці Кіровоградської області вже почали відзначати День села. 
Хоч воно і святкується двадцять п’ятого листопада в день пам’яті святителя Іоанна Милостивого, який є покровителем селища, проте у Вільшанському будинку культури №1 сьогодні відбувся конкурс «Мис България» (Міс Болгарочка), присвячений цьому дню. 
«Вже шостий рік поспіль, ми проводимо це свято. Воно присвячене Дню Вільшанки» – сказала ведуча заходу Людмила Каленик.
Учасницями заходу було четверо учениць 2-го класу. Вони отримали  дипломи, стрічки та цінні подарунки. Кожна з них перемогла в певній номінації: Міні-Міс скромність стала Софія Гірник, Міні-Міс господиня – Влада Шевченко, Міні-Міс талант – Ганна Сілівко. Міні-Міс болгарочкою назвали Софію Каленик.
Свято відзначали саме у болгарському стилі тому, що більшість населення Вільшанки –  болгари. Саме вони її заселили у 1774 році та привезли з собою дерев’яну церкву в честь Іоанна Милостивого, який  став покровителем села. 

Фото: Златопіль

У Вільшанці вже почали святкувати День села (ФОТО)
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований