21 травня 2019, вівторок

Обласна рада відправила на передову екскаватор

Дізнавшись про потреби бійців 17-му батальйону територіальної оборони, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко дав доручення директору комунального підприємства “Автобаза Кіровоградської обласної ради” Сергію Коновалову передати екскаватор автобази обласної ради в користування військовим. Про це повідомляє Златопіль з посиланням на офіційний сайт обласної ради.
 
З допомогою волонтерів екскаватор уже доправлено на передову. Сподіваємось, що хоч і старенький, але в гарному робочому стані екскаватор допоможе врятуватися нашим героям від ворожих обстрілів, адже з його допомогою військові значно швидше, ніж вручну, ритимуть бліндажі, траншеї, укриття тощо.
 
Нагадаємо, за ініціативи Олександра Чорноіваненка і допомоги небайдужих бізнесменів, аграріїв і простих громадян працівники автобази неодноразово допомагали 42-му батальйону територіальної оборони ремонтувати військову техніку, також 34-му батальйону територіальної оборони «Батьківщина» передані 11 автомобілів (КаМАЗи, УАЗи, УРАЛи), які після тривалої консервації відремонтовані та оснащені бронею.
Обласна рада відправила на передову екскаватор
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований