05 грудня 2025, п’ятниця

У Кропивницькому створять спеціалізовані служби цивільного захисту

Більшістю голосів виконавчого комітету міської ради Кропивницького сьогодні, 24 липня, підтримано проект рішення " Про утворення спеціалізованих служб цивільного захисту міста". 
За інформацією начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Міської ради міста Кропивницького Сергія Коваленка уього в місті функціонуватиме 10 таких служб:
–  Автодорожня;
–  Охорони громадського порядку;
–  Протипожежна (з функцією служби зв’язку та оповіщення в системі єдиної державної системи цивільного захисту міста Кропивницького);
–  Медична;
–  Транспортного забезпечення;
–  Торгівлі та харчування;
–  Комунальнотехнічного господарства (з функцією служби зв’язку та оповіщення в системі життєдіяльності територіальної громади міста);
–  Енергетики;
–  Інженерна;
–  Фінансового забезпечення.
Окрім власне стоврення даних служб виконком рекомендував керівникам суб’єктів господарювання з чисельністю працівників більше 50 осіб утворити  ланки, команди та групи, які ввійдуть до вище згаданих спецслужб.
 

У Кропивницькому створять спеціалізовані служби цивільного захисту
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований