05 грудня 2025, п’ятниця

Кіровоград: орендарів житла зобов’язують платити податки

В Головному управління ДФС у Кіровоградській області нагадують, що громадяни, які надають житло у найм іншим громадянам і від цього отримують доходи, зобов’язані сплачувати податок на доходи фізичних осіб та декларувати отримані доходи. Про це Златополю повідомили у прес-службі ГУ ДФС України в Кіровоградській області.
 
У випадку, коли орендар є фізичною особою, яка не є суб’єктом господарювання, то особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету є платник податку-орендодавець – особа, яка надає житло у найм та отримує доходи. Строк подання декларації – до 1 травня 2015 року. Акцентуємо увагу, що у відповідності до законодавчої норми, неподання або несвоєчасне подання  декларацій про доходи чи відображення у декларації неправдивих даних тягне за собою накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Тож, шановні громадяни, своєчасно подайте декларацію про майновий стан і доходи. На Вас чекають у державних податкових інспекціях за місцем Вашої реєстрації (прописки). 
 
Кіровоград: орендарів житла зобов’язують платити податки
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований