
Вчора, 24 серпня, відзначення 27-ї річниці незалежності країни в Кропивницькому завершилося концертом на площі Героїв Майдану, передає кореспондент сайту "Златопіль".
Виступали столичні гурти "Вій" і "Street Light Band".
Як повідомили організатори заходу, "артисти співали, поки не смеркло". У минулому році 24 серпня в Кропивницькому виступав гурт "Чумацький шлях", а наступного планується влаштувати концерт із залуженням виконавців із Кропивницького та області.
Початок молодіжної вечірньої програми анонсували на 18:00. Концерт розпочався із невеличкою затримкою. У цей час кропивничани та гості міста не нудьгували, а спілкувалися, фотографувалися в ошатних вбраннях та розважалися біля фонтанів і рамки, що розпилює воду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Вишиванкова хода": кропивничани у національному вбранні пройшли центральною вулицею
Варто додати, що для поціновувачів класичної музики вчора організували виступ міського духового оркестру в театрі імені Марка Кропивницького.





