20 квітня 2019, субота

У Кіровограді депутати і студенти відремонтували авто для військових

Сьогодні, 12 лютого, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко разом з працівниками комунального підприємства «Автобаза Кіровоградської обласної ради передали автомобіль УАЗ, списаний відповідно до рішення обласної ради від 5 грудня 2014 року №687 Біляївським психоневрологічним інтернатом. Про це пише Златопіль з посиланням на офіційний сайт обласної ради.
Як повідомляється, автомобіль відремонтовано на автобазі обласної ради її працівниками, волонтерами і студентами ДНЗ “Кіровоградський професійний ліцей імені Героя Радянського Союзу О.С.Єгорова” за фінансової допомоги депутатів обласної ради і всіх небайдужих.
Користуючись нагодою голова обласної ради щиро подякував бійцям 17-го батальйону за їхній героїзм, за захист територіальної цілісності України і запевнив, що найближчим часом батальйону передадуть й інші транспортні засоби. – Бережіть себе, будьте живі і здорові, щасливої дороги! – зазначив Олександр Чорноіваненко.
Працівники автобази обласної ради та студенти продовжують ремонтувати автомобілі і для інших кіровоградських військових.
У Кіровограді депутати і студенти відремонтували авто для військових
Оцінити цей запис

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований