02 травня 2024, четвер

У Кіровограді пройшов юнацький чемпіонат міста з гандболу

“Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради” з 2 по 10 березня приймала чемпіонат міста з гандболу серед юнаків у залік VІ міської Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Кіровограда, повідомляється на сайті Кіровоградської міської ради.
10 навчальних закладів виставили на змагання 120 учнів. Звання чемпіонів вже вдруге поспіль виборюють юнаки загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Срібні нагороди завоювали представники комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 – центр естетичного виховання «Калинка». Третє місце посіла команда комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 20 – дитячий юнацький центр «Сузір’я».
Відділ фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради нагородив переможців та призерів дипломами.