06 грудня 2025, субота

У Кіровограді провели в останню путь капітана Юрія Бутусова (ФОТО)

Сьогодні, 27 березня, у Кіровограді відбулося прощання з командиром групи спеціального призначення 3 окремого полку спецназу, капітаном Юрієм Бутусовим, пише видання Перша Електронна.
 
Боєць загинув 16 лютого, у боях за Дебальцеве. Терористи обстріляли БТР, у якому був Юрій з побратимами. Герой врятував кількох бійців, але сам загинув.
Провести в останню путь Юрія Бутусова прийшли близько сотні кіровоградців, майже весь склад 3-го полку спеціального призначення, родичі з Чернігова, представники обласної та місцевої влади. Також, щоб віддати шану другові та Герою, з Києва приїхав відомий журналіст, головний редактор сайту «Цензор. нет» та оглядач «Дзеркала тижня» – Юрій Бутусов.
13 березня Юрію мало виповнитись 27 років. З найрідніших у бійця залишилися батьки та брат.
Після молебню за упокій, присутні вшанували Героя квітами та хвилиною мовчання. Поховають Героя Юрія Бутусова на його батьківщині, у Чернігові.
27 березня на Кіровоградщині офіційно оголошено Днем жалоби.
                                                                                        
                                                                                        
                                                                                        
У Кіровограді провели в останню путь капітана Юрія Бутусова (ФОТО)
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований