Цього ранку на театральній площі сотні кіровоградців провели в останню путь героя АТО Руслана Слободянюка, котрий загинув 12 квітня 2015 року у місті Волноваха Донецької області під час виконання бойового завдання.
Руслан Слободянюк – солдат, стрілець військової частини – польова пошта А0849, народився 2 грудня 1979 року у Кіровограді. У лютому 2015 року був призваний до лав Збройних сил України, пройшов військову підготовку в учбовому центрі Сухопутних військ ЗСУ «Десна» та не шкодуючи себе виконував поставлені командуванням бойові завданні в зоні АТО.
За словами безпосереднього командира загиблого, заступника командира роти з вихованої роботи старшого сержанта Анатолія Солов’я Руслан був справжнім патріотом котрий воював не за славу чи гроші, а за покликом душі розуміючи необхідність захистити рідну землю.
[widgetkit id=465]
Поховали полеглого героя на Рівнянському кладовищі в секторі для почесних поховань. В пам’ять про Руслана Слободянюка субота, 18 квітня, у місті оголошено Днем жалоби.
