16 травня 2024, четвер

На Кіровоградщині відбулися змагання з мотокросу

29-30 травня, в Олександрії відбувся перший етап кубку Мотоциклетної Асоціації України, пише «Моя Олександрія».

У змаганнях на трасі “Вербова Лоза” взяли участь близько 100 мотогонщиків з різних кінців України. Серед них багато майстрів спорту, зокрема, міжнародного класу.
У класі з повітряним охолодженням перемогу здобув Ігор Сова з Харкова. У класі мотоцикл з коляскою – Петро Горбатенко та Роман Василяка (м. Київ). Перше місце в класі “ветерани ” здобув Олександр Морозов (м.Київ). Гонщики з Олександрії здобули два призових місця. 1 місце у класі “аматори” посів Олексій Сандул, 2 місце у класі “оpen” – Олександр Скічко.

Нагадаємо, що у суботу, 6 червня, на трасі “Вербова Лоза” відбудуться змагання на виживання.