18 жовтня 2019, п’ятниця

6 вакансій на одну особу: у Знам’янці безробітним пропонували стати залізничниками

Днями у приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій залізничної галузі.

Про це повідомляє Наша Знам’янщина, інформує Златопіль.

Під час ярмарку були представлені вакансії «токар», «машиніст електровоза», «помічник машиніста тепловоза», «слюсар з ремонту рухомого складу», «оглядач-ремонтник вагонів» та ін. Усього було презентовано близько 150 вакансій.

У заході узяли представники Локомотивного депо та Експлуатаційного вагонного депо Знам’янка. Роботодавці презентували свої підприємства, розповіли історію створення залізничних підприємств, чисельність працюючих, та на чому спеціалізується кожне із них. Також представники підприємств розповіли про умови праці та детальніше зупинились на кожній із запропонованих вакансій.
Ярмарок вакансій відвідали 22 особи, зацікавлені у своєму працевлаштуванні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для громад Кіровоградщини оголошується конкурс

Під час проведення заходу у шукачів роботи виникали запитання щодо вимог та конкретних обов’язків до тієї чи іншої вакансії. Чотирьом безробітним, яких зацікавили надані вакансії, було запропоновано відвідати підприємства і безпосередньо на робочому місці з’ясувати усі питання щодо працевлаштування.

6 вакансій на одну особу: у Знам’янці безробітним пропонували стати залізничниками
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований