23 серпня 2019, п’ятниця

Співробітники Міндоходів області придбали військове спорядження для бійців АТО

Комплекти форми, берці, жилети, радіостанції та екіпірування для снайперів придбали та передали 42-му батальйону територіальної оборони Збройних Сил України “Рух опору” працівники Міндоходів Кіровоградської області, повідомляє Златопіль із посиланням на прес-службу ГУ Міндоходів у Кіровоградській області.
На Сході несуть службу як добровольчі загони, так і співробітники правоохоронних та контролюючих органів Кіровоградщини, і зараз як ніколи захисники нашої держави потребують всілякої допомоги. Саме тому на загальних колективних зборах первинних профспілкових організацій державних податкових інспекцій та Головного управління Міндоходів в області працівниками було вирішено організувати збір та перерахування коштів із власного заробітку.  
 
– Кожен співробітник органів Міндоходів області вдячний нашим військовим, які героїчно та мужньо захищають незалежність та суверенітет нашої держави. Низько схиляємо голови перед вашою мужністю. Наше завдання сьогодні – не стояти осторонь від проблем пов’язаних з військовою агресією проти України та надати всю необхідну допомогу для захисників нашої Вітчизни, – підкреслила в.о. начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Надія Воленшчак, спілкуючись з представниками батальйону.
[widgetkit id=67]
 
 
 
Співробітники Міндоходів області придбали військове спорядження для бійців АТО
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований