29 січня 2020, середа

70-рiчний уродженець Кiровоградщини пропонував iнтим 12-рiчним дiвчаткам (ВIДЕО 18+)

У селi Велика Яблунiвка Черкаської областi 70-рiчний чоловiк, який ранiше проживав у селi Високi Байраки Кiровоградської областi, пропонував iнтим 12-рiчним дiвчаткам.

Про це повiдомляє OBOZREVATEL, iнформує Златопiль.

Випадок стався минулого мiсяця, однак батьки школярки, до якої чiплявся чоловiк, вирiшили розповiсти про подiю тiльки зараз.

Мати дiвчинки розповiла подробицi iнциденту. Так, її дочку з подружкою покликав 70-рiчний житель села. Спочатку дiти проiгнорували, але пiсля пiдiйшли, оскiльки подружка дуже хотiла кошеня, а у чоловiка були вдома коти.

“Пiд час розмови вiн почав хапати подружку за руку, попросив потриматися за її статевi органи”, – розповiла Олена (iмена жiнки i дитини змiнено з етичних мiркувань). Далi старий, з її слiв, почав шепотiти дiвчаткам, щоб тi прийшли до нього ввечерi.

“Говорив, прийдете i тихенько постукайте у вiкно, я собак закрию, i ви мене будете задовольняти, ви мене збуджуєте”, – говорить мама школярки.

За словами Олени, її 12-рiчна дочка навчена все знiмати на телефон, якщо її щось насторожує.

Журналiстам OBOZREVATEL 12-рiчна Таня сказала, що боялася пiдходити до будинку чоловiка, але подружка дуже хотiла кошеня. “Я включила камеру i все записала. Пiсля нашої з ним розмови менi було страшно”, – зiзналася дiвчинка.

За словами мiсцевих жителiв, пенсiонер всiм каже, що вiн слiпий. “Насправдi ж вiн прикидається, i все прекрасно бачить”, – розповiла Олена.

Те, що житель села симулює, вважає i голова сiльради Великої Яблунiвки Тетяна Комнатна. За її словами, Микола, так звати пенсiонера, постiйно ходить у сонцезахисних окулярах i всiм говорить, що вiн iнвалiд за зором, нерiдко просив людей перевести його через дорогу.

“Одного разу вiн звернувся до нас iз проханням оформити його в будинок для людей похилого вiку. Ми пiдключили соцiальну службу. Наша секретар проходила з ним комiсiю, оскiльки, за його словами, вiн – незрячий. Але, коли потрiбно було йти до окулiста, чоловiк категорично вiдмовився”, – розповiла Комнатна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Крoпивницькoму злoвмисник пoграбував жінoк

Журналiсти OBOZREVATEL додзвонилися до сiльської ради села Високi Байраки Кiровоградської областi, де ранiше жив Микола. Там вiдповiли, що не помiчали, нiби чоловiк нiчого не бачить. “Вiд його будинку до нас три кiлометри, вiн приходив до нас без сторонньої допомоги”, – розповiли в сiльрадi.

При цьому в адмiнiстрацiї села вiдзначили, що у їхнього колишнього односельця не все гаразд iз головою. “Говорив, що на нього нападають i стрiляють”, – розповiли у сiльрадi.

Фото, відео: OBOZREVATEL

70-рiчний уродженець Кiровоградщини пропонував iнтим 12-рiчним дiвчаткам (ВIДЕО 18+)
1 голос[ів]

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований