05 грудня 2025, п’ятниця

У Кіровограді відкрили Єдиний центр допомоги учасникам АТО

Єдиний центр з надання послуг і підтримки воїнів АТО відкрили у приміщенні Кіровоградської ОДА, сьогодні, 23 жовтня, пише «Перша Електронна»
Відповідно до указу Президента України, такі центри буде відкрито в усіх областях. За словами очільника КОДА Сергія Кузьменка, протягом двох тижнів керівництво області визначалося із зручним розташуванням центру та облаштувало його з урахуванням особливих потреб деяких представників учасників АТО (пандус, комфортні приміщення, усе необхідне обладнання). Послуги атошникам надаватимуть фахівці з різних департаментів. 
Керівником центру призначений волонтер Вадим Нікітін, який розповів про нагальні потреби бійців станом на сьогодні. Зокрема, бійцям видають один комплект форми на весь осінньо-зимовий період, тобто на пів року. Волонтер також повідомив, що родини учасників АТО теж погано забезпечені. 
 
 
Як повідомив Нікітін, до нього звернулася дружина військового, багатодітна мати, у якої не вистачало грошей закупити дрова для опалення. Влада у цій ситуації  жінці не допомогла, однак волонтер знайшов вихід , що у свою чергу є початком роботи Центру підтримки воїнів АТО у нашому місті.
 

У Кіровограді відкрили Єдиний центр допомоги учасникам АТО
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований