Кіровоград у жалобі. Ранком на театральній площі зібралось декількасот містян аби провести в останню путь героя-спецпризначенця Тараса Степановича Карпа. Рідні та близькі полеглого воїна, небайдужі кіровоградці та бойові побратими – усі хто прийшов цього дня, згадували відкритий та добрий характер військовослужбовця, котрий до останнього виконав свій обов’язок перед державою.
Карпа Тарас Степанович – капітан, командир групи спецпризначення військової частини В2336 після закінчення навчання в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочав свою кар’єру військового саме у Кіровограді. За час служби був нагороджений медаллю «За особисті досягнення» ІІІ ступеня. 29 липня 2014 року під час виконання бойового завдання по пошуку пілота збитого сепаратистами літака в районі населеного пункту Латишеве Донецької області група капітана Карпи потрапила у засідку та незважаючи на мужність та витримку продемонстровані в бою втратила свого командира. Тривалий час Тарас Карпа вважався безвісти зникли та лише цього року тіло загиблого офіцера вдалось повернути на малу батьківщину.
[widgetkit id=928]
Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та цілісності України, капітана Тараса Карпу було посмертно нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня..
В пам’ять про загиблого героя середа, 4 листопада, у місті оголошено Днем жалоби. Поховали полеглого воїна на Алеї слави Рівнянського кладовища
