06 грудня 2025, субота

На Кіровоградщині відкрили меморіальну дошку Герою АТО

На Кіровоградщині відкрили меморіальну дошку загиблому Герою АТО Олексію Дубу, пише «Перша Електронна» з посиланням на інформацію від Несватківського сільського голову Сергія Тукала.
Дошку встановили на фасаді Несватківського НВК Олександрівський район, Кіровоградська область. На заході були присутні представники районної влади та громада села.
За словами сільського голови, Олексій народився у 1979 році у селі Виступовичах, що на Житомирщині. Згодом, після аварії на Чорнобильській АЕС, цю територію визнали радіаційно забрудненою і жителів з Полісся переселили в Олександрівський район. Так родина Дубів опинилася у Несватковому. 
 
 
Батьки Олексія вже померли та залишилася двоюрідна сестра Оксана Лопатко. Їй та заступнику військового комісара Олександрівського району Юрію Савченку й було довірено зняти полотно з меморіальної дошки.
Про мужній подвиг героя у своїх виступах наголошували керівники влади району, села. Присутнім нагадали, що Указом Президента України 22 вересня цього року за вірність військовій присязі Олексій Дуб нагороджений орденом „За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). До слова, на Олександрівщині це третя меморіальна дошка, встановлена на честь загиблого військового.
На Кіровоградщині відкрили меморіальну дошку Герою АТО
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований