05 грудня 2025, п’ятниця

У Кіровограді дитячий садочок відсвяткував ювілей

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 15 «Зірочка» у Кіровограді відсвяткував свій 50-річний ювілей від дня заснування. Про це Златополю повідомили в прес-службі Кіровоградської міськради.
Привітати колектив садочка і юних вихованців закладу прийшли заступник міського голови Олександр Мосін О.В., голова вільної профспілки освіти і науки  України Володимир Фундовний та начальник відділу інспектування навчальних закладів управління освіти Кіровоградської міської ради Світлана Кумпан.
Олександр Мосін тепло привітав працівників і вихованців дитячого садочка з визначною датою у житті їхнього закладу та побажав усім успіхів у вихованні маленьких мешканців міста, реалізації цікавих педагогічних проектів, здоров’я, радісних новорічних свят і, що надзвичайно важливо – мирного неба над головою.
Цього дня заступник міського голови виконав також приємну місію – вручив цінний подарунок завідувачу закладу Людмилі Коц та Грамоти і Подяки Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету  колективу і працівникам дошкільного навчального закладу. 
Фото – прес-служба КМР 
 

У Кіровограді дитячий садочок відсвяткував ювілей
Оцінити цей запис

Доставка квітів у Кропивницькому

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований