02 серпня 2021, понеділок

Абітурієнтів з Кіровоградщини закликали не боятися вступати до ДНМУ

Сьогодні, 16 липня, у Кіровоградській ОДА відбулася зустріч з ректором Донецького національного медичного університету Петром Кондратенком.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

Присутні обговорили ситуацію, що склалася за часів попереднього керівництва, яка стосувалася закриття філії медвишу у Кропивницькому.

Голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна та ректор ДНМУ Петро Кондратенко зазначили, що вчора 15 липня, вони мали зустріч з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком.

“Тема зустрічі одна, але надважлива для нас – збереження на території області медичного та міжнародного факультетів Донецького національного медичного університету.

Ситуація неоднозначна. Простого її вирішення немає. Сьогодні у нас навчається більше 800 студентів, половина з яких – іноземці. Тому стратегічна задача перед ОДА –  зробити все для того, щоб ці студенти мали всі умови для отримання медичної освіти тут, на Кіровоградщині”, – повідомила марія Чорна.

Сьогодні ж голова обласної адміністрації закликала абітурієнтів не боятися вступати до медичного університету у Кропивницькому, адже за словами посадовиці заклад найбільш ймовірно функціонуватиме у місті і надалі.

Нагадаємо, що раніше Кондратенка Петра поновили на посаді ректора Донецького медичного університету. Причиною поновлення стало рішення Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя №256/5498/20 від 4 грудня 2020 року, яке в апеляції залишили без змін.

Першим наказом він виступив за створення комісії для з’ясування реальних причин, необхідності та доцільності припинення освітньої діяльності ДНМУ у місті Кропивницькому.

Потім Петро Кондратенко повідомив про відновлення роботи закладу.

Абітурієнтів з Кіровоградщини закликали не боятися вступати до ДНМУ
Оцінити цей запис

Посівний матеріал, ЗЗР, мікро та мінеральні добрива від Агроімпульс

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований