07 липня 2020, вівторок

Амфітеатр у селищі Новому не з’явиться і цьогоріч

Проєкт “Місту – амфітеатр”, який потрапив до списку переможців “Громадського бюджету 2017 року”, не профінансований і до сьогодні.

Про це стало відомо під час проведення засідання постійнодіючої депутатської бюджетної комісії, інформує Златопіль.

Амфітеатр планувалось облаштувати на території селища Нового для проведення культмасових розважальних та спортивних заходів, однак на стадії обрахунку вартості ціна будівництва збільшилась з 1 до 1,4 мільйонів гривень. Відповідно реалізація проєкту відкладась і цьогоріч також не отримала фінансової підтримки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кiлька пiдрoздiлiв шахти у Смoлiнoму не працюють через брак кoштів (ФOТO)

Це не перший проєкт “Громадського бюджету” підтриманий громадою, однак не профінансований з міського бюджету. На подібні факти мають звернути увагу члени координаційної ради з питань громбюджету, наголосив депутат Олександр Цертій.

“Нам подають одні розрахунки, люди голосують за цей проєкт, а на виході не отримуємо нічого. Така ж ситуація сталась і з “Зеленим театром” в районі вулиці Бєляєва. Необхідно ретельніше перевіряти кошториси поданих проєктів, а нам окремо подумати, як все ж віднайти кошти та втілити в життя усі проєкти які підтримали кропивничани”, – резюмував депутат. 

Амфітеатр у селищі Новому не з’явиться і цьогоріч
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований