04 грудня 2021, субота

Анастасія Каргополова: “Я й сама не зрозуміла як, але стала сімейним фотографом”

Анастасія Каргополова зовсім юна дівчина, яка вже стоїть на одному щаблі з професійними фотографами Кропивницького.

Настя вміє вдало поєднувати навчання та хобі, яке уже є її роботою. навчається на двох спеціальностях: тренер, вчитель фізичного виховання та адвокат.

– Коли я вступала, то дуже добре займалася спортивною діяльністю. Вже мала перемоги на обласному та Всеукраїнських рівнях і не думала переставати цим займатися. Паралельно я вступила на юридичний факультет, але в у вільний час фотографувала. Тоді ще тільки почали з’являтися цифрові фотоприйстрої. Коли в нашій сім’ї вже з’явився дзеркальний фотоапарат, то тоді вже почала займатися фото постійно.

Більше двох років знадобилося Анастасії для того, аби вийти на той рівень, на якому вона зараз.

– Я пробувала відкривати свою студію, але відкривала її тимчасово – на зиму. Адже, коли прийшов зимовий сезон, то студії, які працювали почали масово закриватися. Мені також здавалося, що я залишусь без роботи. Але замовлення надходили: індивідуальні, Love Story тощо. А з весни, я й сама не зрозуміла як, але стала сімейним фотографом.

Сімейним фотографом Анастасія є і зараз. Отримує багато замовлень на весілля, таїнство хрещення, вагітних та різного роду сімейні фотосесії.

Територіальних обмежень в дівчини нема ніяких, адже може приїхати в будь-яке місце України.

– Дуже часто до мене звертаються люди, які потрапили до, так би мовити, не дуже якісних фотографів. Мені доводиться редагувати їхні фото максимально, адже вони як могли зіпсували фото.

Дівчина каже, що їй більше до вподоби працювати на вулиці, аніж в студії. Адже в студії більше нюансів роботи.

Робота фотографа. Очікування та реальність

 – Серед людей, що знають цю професію зі сторони, існує думка, буцімто робота фотографа – це лише пара зйомок на місяць і ті усього по кілька годин плюс хороші гонорари. Однак ця думка оманлива. В цій професії вам доводиться докладати значно більше зусиль для того, щоби досягти результатів (скажімо, фінансових), для котрих в іншій професії знадобилося б просто приходити на роботу. Для тих, хто думає, що весільна фотографія – це легкі, швидкі гроші – не вірте. Буває так, що їдучи на весілля, встаєш дуже рано, приїжджаєш в інше місто десь о 7 ранку і годин до 22:00 взагалі нічого не їси. В тебе в сумці лежить батончик, але часу на нього просто нема. Тому що, якщо почнеш їсти, то можна упустити найважливіші моменти, або ж не зловити чогось цікавого.

В майбутньому Настя планує і надалі займатися фото на постійній основі, а не працювати за однією із спеціальностей.

– Адже потрібно іти за покликом серця, – говорить Настя.

Автор: Альона Притула

Анастасія Каргополова: “Я й сама не зрозуміла як, але стала сімейним фотографом”
2 голос[ів]

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований