28 січня 2021, четвер

Архiтекторцi з Кiровоградщини оголосили про пiдозру

Кiровоградська мiсцева прокуратура затвердила обвинувальний акт у кримiнальному провадженнi щодо головного архiтектора одного з районiв областi викритому на вимаганнi та отриманнi неправомiрної вигоди у сумi 600 доларiв США.

Про це повiдомляє прес-служба прокуратури Кiровоградської областi, iнформує Златопiль.

Як повiдомлялося ранiше, операцiю з викриття  було проведено у червнi цього року, спiльно з працiвниками УЗЕ в областi та слiдчими Кропивницького ВП. Посадовець вимагала по 200 доларiв США за видачу паспорту прив’язки на розмiщення двох тимчасових споруд на територiї району. Неправомiрну вигоду за отримання цих паспортiв фiгурантка вимагала та отримала у своєму службовому кабiнетi та була викрита на гарячому. Правоохоронцями виявлено та вилучено кошти неправомiрної вигоди у сумi 400 доларiв США та ще 200 доларiв, якi були iдентифiкованi та переданi в якостi хабара днями ранiше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi пiсля ДТП водiя дiставали рятувальники (ВIДЕО)

Пiдозру оголошено за ч. 3 ст. 368 КК України. Санкцiя iнкримiнованої статтi передбачає покарання у видi позбавленням волi на строк вiд п’яти до десяти рокiв з позбавленням права обiймати певнi посади чи займатися певною дiяльнiстю на строк до трьох рокiв, з конфiскацiєю майна.

Наразi обвинувальний акт направлено на судовий розгляд.

Архiтекторцi з Кiровоградщини оголосили про пiдозру
1 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований