09 серпня 2020, неділя

Атлет з Кропивницького здобув “срібло” на Міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту

Традиційні, 26-ті за ліком Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “Меморіал Віталія Лонського” відбулися 29 червня у Бердичеві. Цього року в них взяли участь спортсмени з України та Туреччини.

Про це повідомляє ФЛАКО, інформує Златопіль.

З шаленою боротьбою та азартом проходили змагання серед чоловіків, де на старт вийшло одразу 13 спортсменів, серед них – двоє стрибунів із Туреччини.

Срібним призером престижних стартів став постійний їхній учасник, кропивничанин Дмитро Яковенко (тренер Геннадій Здітовецький). Для цього вихованцю СДЮСШОР №2 довелося перестрибнути планку на висоті 2,23 м. Її він підкорив із другої спроби. Надалі наш легкоатлет, який має досвід виступів на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро 2016р. намагався взяти висоту 2,26 м, але всі три спроби були невдалими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині молодь взяла участь у кібертурнірі з Counter-Strike (ФОТО)

Переможцем «Меморіалу Віталія Лонського»  з результатом 2,26 м став один із наймолодших учасників змагань, бердичівлянин Дмитро Нікітін. Третє місце з результатом 2,23 м посів ще один представник Бердичева Віктор Лонський, який поступився кропивничанину лише за кількістю використаних спроб.

Атлет з Кропивницького здобув “срібло” на Міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований