25 квітня 2024, четвер

Атлетка з Кіровоградщини показала гідний результат на змаганнях у Латвії

Учора, 4 червня, Латвія приймала міжнародні легкоатлетичні змагання Кубок Риги. Їхньою переможницею стала Ірина Геращенко.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України, інформує Златопіль.

Серед атлетів, ще троє українців потрапили до призових трійок, до яких увійшла і Яна Качур з Гайворона.

• Ірина Геращенко виграла змагання зі стрибків у висоту, подолавши 1,90 метрів.
  • Юрій Кіщенко змагався на дистанції 800 метрів. Пробігши її за 1.50,59 хв, він фінішував другим.
  • Яна Качур виступала на двох дистанціях. На 100-метрівці вона фінішувала четвертою (11,85 с), а от на 200-метрівці ввійшла до призової трійки, посівши друге місце – 23,48 с.
  • Тетяна Мельник з часом 52,76 с була третьою з бігу на 400 метрів.
  • Олександр Соколов став п’ятим з бігу на 100 метрів серед чоловіків (10,72 с). Така ж сходинка у Кристини Гришутиної зі стрибків у довжину (6,21 м).
  • Ганна Гацько-Федусова цього разу стала восьмою з метання списа (50,45 м).