30 травня 2020, субота

Атлети з Кіровоградщини гідно виступили на змаганнях у Мінську

Учора, 23 червня, у Мінську завершився перший етап легкоатлетичних змагань Європейських спортивних ігор.

Про це повідомляє Гайворонська міська рада, інформує Златопіль.

Старти проходили за експериментальною програмою, коли спочатку проводили командні попередні чотири етапи-матчі серед 24 команд. Спортсмени змагалися в бігу на 100 та 110 метрів із бар’єрами, стрибках у довжину та висоту, метанні списа, комбінованій змішаній естафеті чотири по 400 та комбінованій змішаній естафеті переслідування 800 м – 600 м – 400 м – 200 м.

Саме в естафеті спочатку відзначилися вихованка олександрівської ДЮСШ Тетяна Мельник, яка здобула “золото” в естафеті чотири по 400 метрів. Переможну крапку поставила вихованка гайворонської ДЮСШ Яна Качур. Вона завершувала комбіновану змішану естафету переслідування після того як Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков, що подолали 800, 600 та 400 метрів, зберегли перевагу і навіть збільшили відрив від конкурентів. Яна Качур на 200 метрівці не зменшила швидкість й час квартету, який став найкращим серед усіх 24 команд, що принесло Україні друге “золото” в легкій атлетиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бoксер з Кірoвoградщини здoбув третю перемoгу у прoфесійнoму бoксі

“Срібло” в бігу на дистанції 110 метрів із бар’єрами здобула Анна Плотіцина, а Богдан Бондаренко та Марина Бех показали треті результати в стрибках у висоту та довжину.

Після третього дня змагань збірна України завоювала п’ять золотих, шість срібних та шість бронзових медалей, та посідає третє місце в медальному заліку після Росії та Білорусі.

Атлети з Кіровоградщини гідно виступили на змаганнях у Мінську
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований