14 серпня 2020, п’ятниця

Атовці з Кіровоградщини можуть отримати путівки до санаторіїв

В Україні продовжує діяти програма із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників санаторно-курортним лікуванням.

Про це повідомляє ФПУ news, інформує Златопіль.

Для того щоб отримати одноразову грошову допомогу, та безоплатні путівки, потрібно до 5 травня зареєструватись в відділі соціального забезпечення по місцю прописки.

Отримати грошову виплату можна і по місцю перебування, але потрібно взяти довідку, що ви не зареєстровані для даної пільги по місцю прописки.

Кожному захиснику, який повернувся до дому треба звернутися в військомат, там є окремий кабінет в якому займаються АТО і подати заяву і до неї документи. Якщо хтось не стоїть на обліку, то треба стати, а потім здати заяву.

Тим, хто ще продовжує служити, виплати будуть проведені автоматично, цим займуться в частинах і передадуть документи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кіровоградщині затримано кілера (ФОТО)

“Якщо буде відновлено систему санаторно-курортного лікування за рахунок коштів фондів соціального страхування, за що наразі борються профспілки, з’явиться можливість надати необхідну допомогу ще більшій кількості громадян, у тому числі і учасникам АТО” – наголосив Голова ФПУ, Григорій Осовий.

Атовці з Кіровоградщини можуть отримати путівки до санаторіїв
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований