30 травня 2020, субота

Авіамоделіст – кімнатник  Олег Корнійчук із Кропивницького  виборов бронзову медаль на   чемпіонаті  Європи   в Чехії  (ФОТО)

Нову  заслужену перемогу нашого земляка,  майстра спорту міжнародного класу, члена    збірної команди України з авіамодельного спорту, яка стала чемпіоном Європи  за результатами  проведених у червні  змагань  у  класі моделей F 1 D серед 12  команд  у складі 34 авіамоделістів, поділяє його перший тренер – керівник гуртка “Авіамоделювання” комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” відмінник освіти України Віктор Максимович Гуля.

Він – великий життєлюб і етузіаст своєї улюбленої справи, людина, безмежно віддана дітям, з якими багато працює  ще з минулих  шістдесятих років. Саме у ті часи  помітив у своєму вихованцеві послідовника його перший вчитель керівник авіамодельного гуртка  обласного Палацу піонерів Платон Костянтинович Курзов (пізніш  – директор заводу сільгоспмашин “Червона зірка” – авт. ).

І не помилився у своїй думці. Своєю чергою, взяв від нього Віктор у життя  серйозне ставлення до праці, педантичність, особисту відповідальність за доручену справу. 

Протягом багатьох років продовжує вести за собою Віктор Максимович, серед вихованців якого є не лише  любителі – авіамоделісти, а й чимало пілотів цивільної авіаціїї, авіаінженерів, неодноразових переможців багатьох спортивних змагань високого рівня. 

–  Звісно, я дуже радію заслуженому виступу Олега Корнійчука  на престижних європейських змаганнях в Чехії, якого вісім років  готував до перемог, звання кращого авіамоделіста не лише в області,   а й за її межами, –   з гордістю каже  співрозмовник. – Пригадую, коли він прийшов до мене зі своїм другом Сашком Ковальовим , який пізніш став майстром  спорту і разом з Олегом увійшов до десятки найкращих спортсменів у світі. Разом вони брали участь у першості  області  та республіки  з авіамодельного спорту, починаючи ще з 2005 року, були їх постійними  переможцями та призерами. Ковальов був  двічі призером чемпіонатів України серед школярів, чемпіоном  світу серед юнаків. Двічі рекордсменом світу був і Олег, колишній випускник КІСМу, який вже давно знайшов своє місце в житті. Зарад таких своїх вихованців  варто жити й працювати.

                                                              Анатолій Саржевський,

                                                            фото автора та з відкритих джерел

Авіамоделіст – кімнатник  Олег Корнійчук із Кропивницького  виборов бронзову медаль на   чемпіонаті  Європи   в Чехії  (ФОТО)
4 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований