11 серпня 2020, вівторок

Авіатори Кіровоградщини вдосконалюють свою професійну майстерність (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Олександрійські авіатори розпочали заняття з професійної підготовки.

Про це йдеться на сторінці військової частини 2269 НГУ, інформує Златопіль.

18 червня на базі Гвардійської авіаційної частини в місті Олександрія розпочався навчально-методичний збір з підготовки та підвищення класної кваліфікації спеціалістів пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби, інструкторів парашутно-десантної підготовки та особового складу рятувальної парашутно-десантної групи, який триватиме до 27 червня.

До збору залучаються офіцери Головного управління, особовий склад пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби, інструктори парашутно-десантної підготовки та особовий склад рятувальної парашутно-десантної групи, особовий склад окремих загонів спеціального призначення Північного та Центрального ОТО. Також в зборі приймають участь курсанти Національної академії Національної гвардії України 2 та 3 років навчання. 
За цей час особовий склад підвищить свої теоретичні знання, вдосконалить методичну підготовку, відпрацює майстерність щодо виконання навчально-тренувальних стрибків з парашутними системами «Скаут», «Кадет», «Статус-СН», «Барс», «Commodor» вдень, уночі, як на сушу так і на водну поверхню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Кiровоградщинi рятувальники отримали аварiйно-рятувальний автомобiль (ФОТО)

Відпрацюють елементи безпарашутного десантування та евакуації з використанням комплекту з’ємного бортового обладнання безпарашутного десантування «Канат-1», отримають допуск до керівництва парашутними стрибками.

Авіатори Кіровоградщини вдосконалюють свою професійну майстерність (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований