22 січня 2020, середа

«Батьківщина» очолила ТОП-20 ефективних та активних партій України

«Батьківщина» – це впливова політична партія, яка має давню історію, харизматичного лідера та партійні осередки майже на всій території України. Саме тому вона є лідером ТОП-20 українських партій за ефективністю та активністю.

Про це зазначили українські політологи, обговорюючи сьогодні в ІА «Укрінформ» результати аналізу Міжнародного центру перспективних досліджень щодо активності та ефективності політичних партій за останні 5 років.

«Лідерство «Батьківщини» є абсолютно закономірним і логічним. Це реальна партія, яка вже давно існує. Це одна з найбільш сталих партій, яка ефективно бере участь у всіх виборах: від місцевих до президентських і парламентських. Має розвинену партійну структуру, харизматичного лідера», – зазначив голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

Зі свого боку політолог, Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов зауважив, що «Батьківщина» – це електорально ефективна партія, адже з 2002 року має парламентське представництво.

До того ж, звернув увагу він, рейтинг самої партії та особистий рейтинг лідера політичної сили Юлії Тимошенко майже збігаються, тобто «це свідчить про те, що є і партійна структура, і є лідер».

Зазначимо, що під час аналізу партій до уваги брали 4 ключових індекси: електоральна активність, електоральна ефективність, формування програмно-проблемних активностей, а також інформаційна активність.

Як зазначають автори дослідження, бренд політичної сили «Батьківщина» залишався незмінним попри часи піднесення та невдач і сформував ядерний електорат, який у будь-який час підтримує її і це свідчить про успішність.

Окрім того, зазначають в МЦПД, показником ефективності «Батьківщини» стала розробка масштабного проект – Нового курсу, який має суттєву перевагу над іншими партіями в аспекті програмно-проблемних пропозицій.

«Батьківщина» очолила ТОП-20 ефективних та активних партій України
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований