18 січня 2022, вівторок

Бiблiофест на Великiй Перспективнiй запрошує кропивничан (ФОТО)

У Кропивницькому сьогоднi розпочалося традицiйне травневе свято — «Бiблiофест на Великiй Перспективнiй». 

Десятий рiк поспiль обласна унiверсальна наукова бiблiотека iменi Дмитра Чижевського в рамках мiжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» проводить великий iнформацiйно-культурно-мистецький захiд.

Протягом трьох днiв юнi та дорослi кропивничани можуть взяти участь у бiльше 50 цiкавих мистецьких та освiтнiх заходах. Завiтати на книжковi, персональнi чи вiртуальнi виставки. Взяти участь в онлайн-вiкторинах чи бiблiоiграх.

Сьогоднi жителi мiста залюбки писали, що вони зараз читають. А це Жан-Поль Сартр, Пiтер Мейл, Нiна Фiалко, Борис Акунiн, Андрiй Кокотюха, Габрiель Маркес, Террi Пратчетт, Луїза Хей та iншi автори.

У лiтературно-краєзнавчiй вiкторинi «Автор.Книга.com.ua» перевiряли власнi знання про життя та творчiсть Арсенiя Тарковського, Марка Кропивницького, Володимира Винниченка, Юрiя Олешi, Олександра Жовни, Олексiя Корепанова та iнших землякiв.

Також визначали, що саме їм бракує: iнiцiативностi, добросовiсностi, бережливостi, скромностi, вимогливостi, альтруїзму, мрiйливостi, щедростi, рiшучостi чи iнших чеснот.

Милувалися i купували вишитi картини, серветки та прикраси друзiв бiблiотеки з клубу «Ниточка» та джутовi шедеври бiблiотекарки Юлiї Олейнiченко. Правили роботами та моделювали у 3D-просторi.

Заповнювали лiтературну мапу України, вказуючи, де народилися класики української лiтератури та сучаснi письменники, а також складали карту-пазл нашої областi, яку нещодавно бiблiотека отримала в подарунок вiд регiональної торгово-промислової палати.

При бажаннi можна було отримати художнiй скетч вiд бiблiотекарки Оксани Черкас, за допомогою спiваючої чашi налаштуватися на ворожiння на ста японських прислiв’ях, яке робила Ольга Сакара.

На виставцi «ArtMix» вiддiл мистецтв виставив бiльше 50 робiт студентiв, викладачiв та випускникiв факультету образотворчого мистецтва i дизайну ЦДПУ iменi Володимира Винниченка.

Вiдомий кропивницький краєзнавець Вiталiй Постолатiй зустрiвся зi своїми шанувальниками у  вiддiлi рiдкiсних та цiнних видань, де представив свою колекцiю  старовинних листiвок та свiтлин «Дитячий свiт на старих листiвках», а у вiддiлi документiв iз економiчних, технiчних та природничих наук на вiдвiдувачiв чекає персональна виставка картин Галини Маслової «Гармонiя квiтiв i кольорiв».  

Бiблiотека започаткувала новий освiтнiй проєкт «Академiя здоров’я», в рамках якого сьогоднi першу лекцiю-консультацiю провела головна санiтарна лiкарка областi Надiя Оперчук. Говорили про коронавiрусну хворобу та вакцинацiю.

Стрiми вiдкриття виставок i лекцiї-консультацiї викладенi на facebook-сторiнцi книгозбiрнi.

Наступнi два днi на жителiв Кропивницького чекають виставки, презентацiї, майстер-класи та новi медiапроєкти.

Бiблiофест на Великiй Перспективнiй запрошує кропивничан (ФОТО)
Оцінити цей запис

Суши-бар Джан представляет! 💥  Самые большие и вкусные роллы в Кропивницком!

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований