13 жовтня 2019, неділя

Бібліотеки на Кіровоградщині придбали більше 200 сучасних книжок (ФОТО)

На території Первозванівської ОТГ нині працює чотири бібліотеки, які обслуговують більше 5 тисяч населення громади. Усю мережу «дооб’єднавчого періоду» не просто збережено, вона розвивається і осучаснюється –  повідомляє Кіровоградське РВ АМУ, інформує Златопіль.

З  початку року  бібліотеками Первозванівської ОТГ за кошти, виділені з бюджету сільської ради, придбано 223 книги на загальну суму 18 803 гривні.  Відтепер у бібліотеках громади є останні новинки від Ірен Забужко, Сергія Жадана, Юрія Андруховича, фентезі з світових  бестселерів.

“При закупівлі книг враховувалися різноманітні смаки всіх користувачів бібліотек :цікаве для себе знайдуть любителі детективів, жіночих романів, поціновувачі сучасної української літератури. Особливу увагу під час відбору книг бібліотекари приділили дитячій літературі та творам сучасних письменників, які вивчаються за шкільною програмою, а також рекомендовані для прочитання учасникам Всеукраїнського конкурсу “Книгоманія””. – говорить бібліотекар Первозваніської сільської бібліотеки Ольга Веремейко. 

За підсумками першого року існування в умовах децентралізаційної реформи  усі бібліотеки громади відчули суттєву підтримку з боку місцевої влади.  Приміром, у Федорівський бібліотеці  до створення громади, елементарно,  не було світла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Спеповому  в бібліотеці не було тепла. Нині ці недоліки виправлено, більше того,  всі бібліотеки Первозванівської ОТГ забезпечені комп’ютерною технікою та інтернетом.

Бібліотеки на Кіровоградщині придбали більше 200 сучасних книжок (ФОТО)
Оцінити цей запис

ambit

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований