10 квітня 2020, п’ятниця

Близько 300 адмінпослуг планують надавати в новоствореному департаменті в Кропивницькому

Близько 300 адмінпослуг планують надавати в департаменті надання адміністративних послуг в Кропивницькому, нині в ЦНАПі надають містянам 157 таких послуг.

Про це кореспонденту сайту Златопіль розповів Антон Шевченко, перший заступник директора  департаменту надання адмінпослуг у Кропивницькому.

“Фактично на сьогоднішній день ми акумулюємо в одному департаменті всі відділи, всі підрозділи, які працюють в центрі надання адміністративних послуг. Раніше вони були самостійні, зараз ми їх зводимо в одну структуру для кращої координації, кращого управління і плануємо додатково, окрім тих послуг, які зараз надаються, 156 адміністративних послуг, запровадити додаткові. Плануємо розпочати з актів цивільного стану в цьому діючому центрі надання адміпослуг. Це реєстрація шлюбу, розлучення, народження дитини, тобто оці послуги ми зараз будемо додатково надавати. В новому ЦПНПі ми вже розширяємо спектр послуг, розширяємо взагалі підходи, плануємо покращити якість і взагалі підходи до роботи з відвідувачами. Ми плануємо додатково надавати послуги пенсійного фонду, послуги управлінь соцзахисту Подільського і Фортечного районів, це й отримання субсидій, також в нас планується реєстрація нових транспортних засобів, заміна і видача водійських посвідчень. Плануємо також надавати послуги з видачі закордонних паспортів і паспортів громадян України у формі ID-картки. І також будуть всі реєстраційні дії, які роблять зараз в ЦНАПі”.

Він додав, що для департаменту вже придбали додаткове обладнання, адміністратори пройшли навчання по нових послугах.

Також Банк реконструкції і розвитку спільно із Мінсоцполітикою надали безповоротній грант у вигляді техніки, меблів на понад 10 мільйонів гривень. Незабаром колектив працюватиме у відреставрованій будівлі, де раніше розміщувася кібернетико-технічний коледж.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Невдoвзi на Кiрoвoградщинi запрацює Iнфoрмацiйнo-дoрадча рада з питань пoлiцейськoї дiяльнoстi

Близько 300 адмінпослуг планують надавати в новоствореному департаменті в Кропивницькому
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований