24 січня 2021, неділя

Час праці й планування: чого чекати жителям Кіровоградщини від 2021 року

Завершується 2020-й – рік Білого Металевого Щура. Він був непростим, багатим на різні події та значущі зміни. Господар року прийдешнього – працьовитий і наполегливий Білий Металевий Бик. Яким буде новий рік та кому пощастить у 2021-му, розбиралися журналісти сайту Златопіль.

Олена народилася у рік Бика. Не дочекається, коли зодіакальний знак вступить врешті у свої права. Рік Щура, зізнається, її не балував.

“2020-й рік, мабуть, як і для більшості, був складним, я навіть захворіла на коронавірус. Дякувати Богу, вже маю антитіла і кілька найближчих місяців можу бути спокійною. Цей рік був непростим, але, разом з тим, він дав нам якийсь фундамент, розуміння того, що сім’я, наприклад, це найцінніше, що в нас є. Адже ми дуже багато часу проводили зі своїми рідними, зважаючи на карантинні обмеження”, – розповідає кропивничанка.

Високосний 2020-й тривожним був для усіх без винятку, – зазначає астрологиня Оксана Лаушкіна.

“В минулому році в нас було шість затемнень, це дуже багато для року і такі роки дуже тяжкі зазвичай. В них дуже багато різних катаклізмів, різних епідемій, різних катастроф. В цьому році ми очікуємо на чотири затемнення, це нормально для будь-якого року”, – каже Оксана Лаушкіна.

2021-й нумерологиня Олена Небесна називає роком великих змін.

“Це буде динамічний дуже рік. Потрібно бути готовим до того, що буде багато чого змінюватися. Люди будуть змінювати роботу, це будуть зміни місця проживання, будуть руйнуватися сім’ї, але будуть з’являтися нові. Всі зміни все одно будуть на краще”, – говорить вона.

Зміни відбуватимуться навіть на рівні країн.

“Будуть змінюватися устрої в країнах. Може бути таке, навіть, що до кінця року деякі країни перестануть існувати”, – додає Олена Небесна.

На коні у 2021-му будуть сміливі, рішучі і наполегливі. Люди, які готові ризикувати. Але декому пощастить особливо.

“В цьому році пощастить земляним знакам, які відносяться до земляної стихії. Це Діви, Козероги і Тільці. Пощастить у фінансовій сфері людям, які вміють накопичувати, які не марнотратні”, – підкреслює Оксана Лаушкіна.

Народжені у рік Бика взагалі можуть вважати себе господарями на найближчі 12 місяців. Але для досягнення мети їм доведеться працювати чи не найбільше від усіх.

“Маю надію, що Бик мене все-таки любить і зробить так, щоб я прожила наступний рік легко”, – сміється Олена.

Загалом рік Білого Металевого Бика – час праці, планування і закладення фундаменту на майбутнє. Рік вважається вдалим для укладення шлюбу та народження дітей.

Лілія Кочерга

Час праці й планування: чого чекати жителям Кіровоградщини від 2021 року
3 голос[ів]

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований