30 травня 2020, субота

Частину “гаражних питань” на черговій сесії міськради Кропивницького не розглядатимуть

Голова Депутатської фракції політичної партії „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина” в міській раді Кропивницького Олександр Цертій під час чергової сесії ради запропонував виключити з порядку денного питання передачі земельних ділянок під будівництво гаражів.

Про це повідомляє кореспондент сайту Златопіль.

За словами депутата після голосування за подібні рішення виділені ділянки мають тенденцію “мігрувати” районами міста.

“Голосуємо за одне, а у підсумку ділянки оформлюються зовсім у іншому місці. Пропоную сьогодні не розглядати питання гаражів взагалі, а земельному управлінню доручити опублікувати карти з розташуванням даних ділянок, аби в подальшому не виникало ніяких питнь”, – запропонував Цертій зауваживши, в “міграції” гаражних ділянок особисто зацікавлений голова профільної депутатської комісії Олександр Шамардін. 

У свою чергу предстаник партії “Рідне місто” Олександр Шамардін відкинув усі звинучення зауваживши – якщо колега має інформацію щодо протиправних дій земельної комісії чи його особисто, нехай звертається до правоохоронних органів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попри позицію міського голови питання об’єднання з селищем Новим вирішуватимуть на сьогоднішній сесії

Альтернативну пропозицію щодо гаражних питань озвучив депутат Ігор Волков. На думку народного обранця виключити з порядку денного варто лише ті питання, що стосуються надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під гаражі.

У підсумку саме цю пропозицію депутати і підтримали більшість голосів “за”.   

Частину “гаражних питань” на черговій сесії міськради Кропивницького не розглядатимуть
Оцінити цей запис

elflora

Коментарі

Додати коментар

Ваш e-mail не буде опублікований